Chcesz zamówić system kominowy? Doradzimy jaki wybrać - zadzwoń: 530 726 586 lub napisz: biuro@dobre-kominy.pl
Wysokiej jakości kominy i systemy kominowe

Wysokiej jakości kominy i systemy kominowe

skontaktuj się z nami i zamów komin bezpośrednio na swoją budowę
Dołącz do grona zadowolonych klientów

2018-05-19

Mariola / Poznań

Zamawianie komina przez internet okazało się znacznie łatwiejsze niż standardowe zakupy. Można łatwo sobie wszystko porównać, a w razie pytań obsługa pomaga wybrać dobry produkt.

2018-05-14

Krystian / Chojnice

Polecam, wszystko przebiegło bez zakłóceń. Komin szybko wysłany, szybko dotarł, dobrze zapakowany.

2018-05-05

Zdzisław / Koło

Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi klienta. W prosty sposób wyjaśnili mi jak wybrać odpowiedni komin, pomogli w wyborze dodatkowych elementów, które w moim przypadku były niezbędne do poprawnego montażu. Nie ma co się bać, kupowanie komina przez internet to nic strasznego!

2018-03-19

Andrzej / Rzeszów

Zdecydowałem się na wybór komina SOLID premium, który dzielnie służy mi do odprowadzania spalin z kotła na ekogroszek. Szukałem oszczędnego komina w dobrej cenie i ten taki dokładnie jest. Dobrze wykonany, elementy dobrze spasowane - posłuży długi czas. Polecam

2018-03-13

Tomek / Łomża

Jestem pod wrażeniem szybkości działania - w poniedziałek zamówiłem komin, w piątek już mogliśmy zabierać się za montowanie go na budowie. A to wszystko przy pomocy kilku kliknięć. Świetne rozwiązanie!

2017-11-22

Sebastian / Opole

Pomagałem szwagrowi w remoncie swojego domu i musieliśmy wymurować nowy komin. Trochę poszukałem i tak znalazłem te stronę. Dużo tańsze niż tradycyjny komin, zadzwonisz to pomogą wybrać dobry komin, przyjeżdża po kilku dniach, nie trzeba transportu organizować. Super sprawa.

2017-10-16

Łukasz / Morąg

Zamawiałem produkty budowlane z różnych stron, ale tutaj obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i logiczna. Komin dojechał bardzo szybko, więc jestem zadowolony.

2017-09-27

Damian / Gorzów Wielkopolski

Super sprawa z kalkulatorem komina, bardzo szybko można wyliczyć sobie cenę jaką trzeba wydać na komin i go zamówić. Polecam!

2017-09-18

Katarzyna / Łódź

Zdecydowanie polecam, wybór komina wydawał mi się czarną magią, ale z pomocą obsługi sklepu dobre-kominy szybko udało się wybrać odpowiedni komin do mojego pieca.

2017-08-28

Michał / Tuchola

Zamówienie komina przez internet, dzięki tej stronie to pestka. Łatwo można przebrnąć przez wszystkie oferty, dzięki logicznemu podziałowi na rodzaje kominów.

2017-08-21

Kamil / Grudziądz

Przed wyborem komina skontaktowałem się z konsultantami sklepu dobre-kominy.pl prosząc o pomoc w wyborze odpowiedniego komina z oferty sklepu. Dość szybko dostałem wycenę jakiej potrzebowałem, by zamówić komin w określonym budżecie.

2017-07-17

Czarek / Elbląg

Wybór komina przez internet okazał się jedną z wygodniejszych rzeczy przy budowie domu. Kiedy wiele z nich trzeba załatwiać bezpośrednio jeżdżąc po hurtowniach i tracąc czas na stanie w korkach, kolejkach itd. tutaj można łatwo zamówić komin z dostawą prosto na plac. Świetne rozwiązanie, jestem bardzo zadowolony.

2017-06-23

Leszek / Gdańsk

Zamówiony komin w ciągu 3 dni był już u mnie na budowie. Bardzo sprawny i wygodny sposób zamawiania. Nie trzeba jeździć po hurtowniach czy składach budowlanych i szukać nie wiadomo czego. Można na spokojnie usiąść, poprosić o wycenę i przeanalizować różne warianty. I tak powinno być

2017-06-05

Jerzy / Piła

Profesjonalna obsługa i duża pomoc w wyborze odpowiedniego komina. Dzięki konsultacji udało się nabyć wydajny i solidny komin do mojego domu.

2017-05-23

Jan / Ostrołęka

Po krótkich konsultacjach i przesłanej wycenie wybór padł na komin marki Skorsten. Początkowo byłem zdecydowany na droższy komin, ale dzięki radzie konsultanta zdecydowałem się na tańsze, ale równie dobre rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolony, bo udało się zaoszczędzić kilkaset złotych.

Opole Tuchola Elbląg Kołobrzeg Grudziądz Gdańsk Koło Wrocław Poznań Ostrołęka Piła Straszyn Chojnice Warszawa Białystok
1 2 3
Sprzedajemy sprawdzone kominy i systemy kominowe znanych marek np. Schiedel, Skorsten